Szycie na zamówienie

Szycie na zamówienie

Krojenie i szycie

Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie indywidualnego wykroju i szycia z certyfikowanych tkanin dostępnych w naszej ofercie, a także z tkanin powierzonych.

Z przyjemnością zajmiemy się szyciem obrusów, zasłon, firan, a także pościeli i poszewek dekoracyjnych. Ofertę uzupełniamy również o haftowaniepakowanie i metkowanie wykonanych wyrobów tekstylnych.

W procesie szycia wspiera nas specjalistyczny park maszynowy – m.in. maszyny przemysłowe Durkopp Adler oraz Juki a podczas krojenia – lasery, noże panelowe oraz noże tarczowe. Pracuje z nami profesjonalny Zespół, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Realizujemy zamówienia hurtowe oraz współpracujemy na  zasadach dropshippingu lub indywidualnych warunków współpracy. Dla sklepów internetowych, stacjonarnych oraz marek sprzedających tekstylia na platformach marketplace, przygotowaliśmy indywidualną ofertę współpracy.

Zakres współpracy ustalamy indywidualnie. Zawsze wraz z Klientem pracujemy nad stworzeniem produktu najbardziej satysfakcjonującego pod względem jakości i ceny. Rozmowy z nami mają na celu stworzenie wizji produktu zgodnego z Państwa oczekiwaniami. Dbamy o to, by proces doboru odpowiednich tkanin, kolorystyki i wzorów był dla Państwa przyjemnością.

Nasza szwalnia i hafciarnia są do Państwa dyspozycji.

 

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej wyceny usług szycia.

biuro@flhfproduction.pl
+48 575 326 252

Kontakt