Producent poszewek na poduszki

Producent poszewek na poduszki

Poszewki dekoracyjne

Przy urządzaniu domowego wnętrza nieodzownym i finalnym elementem są poszewki dekoracyjne. Poszewki dekoracyjne są najbardziej ekonomicznym sposobem aranżacji przestrzeni. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu tego samego materiału i wzoru mogą one idealnie współgrać z zasłoną w salonie czy obrusem w jadalni.

Niepowtarzalne materiały, kolory i unikatowe wzory poszewek dekoracyjnych pozwalają na dodanie przestrzeni świeżości bez kosztownego remontu. Są one świetnym wyborem zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i pensjonatach czy hotelach.

Poszewki dekoracyjne produkowane przez nas dostępne są we wszystkich rozmiarach i dopasowują się do każdych poduszek dostępnych na rynku. W swojej ofercie posiadamy także poszewki dwustronne.

Współpraca ze sklepami i hurtownikami

Produkowane przez FLHF Production poszewki, firany czy obrusy doskonale pasują do każdego modnie urządzonego domu. Nasze tekstylia szyjemy już od 1 sztuki ale również realizujemy zamówienia hurtowe na zasadach dropshippingu lub indywidualnych warunków współpracy. Dla sklepów internetowych, stacjonarnych i marek sprzedających tekstylia na platformach marketplace, przygotowaliśmy indywidualną ofertę współpracy.

Dla branży HoReCa – proponujemy certyfikowane i atestowane tekstylia dekoracyjne do wnętrz. Szyjemy z tkanin ognioodpornych, które świetnie nadają się do lokali gastronomicznych, hoteli i pensjonatów. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z restauracjami, firmami cateringowymi oraz hotelami, oferując dobre warunki współpracy i hurtowe ceny gotowych produkowanych przez nas tekstyliów.

Poszewki dekoracyjne z logo firmy

Dzięki własnej maszynie oferujemy wysokiej jakości haft komputerowy na poszewkach dekoracyjnych. Poszewka z logo Twojej firmy to znakomity wybór dla hoteli i pensjonatów, ale również sklepów internetowych i stacjonarnych. Poza samym haftem logo oferujemy również możliwość dodania własnej metki.

Nasze poszewki dekoracyjne i poduszki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniających trwałość i łatwość utrzymania czystości. Dbamy o wysoką jakość materiałów oraz detale, takie jak zamki błyskawiczne czy solidne szwy, gwarantujące długotrwałe użytkowanie.

Zapraszamy do kontaktu przez formularz na dole strony lub telefon. Oferujemy produkty o wysokiej jakości, oryginalne wzory i konkurencyjne ceny.

WYBIERZ I ZAMÓW NASZE WZORNIKI

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami w celu dokładnego określenia Państwa potrzeb oraz prezentacji naszych materiałów.

Rodzaje dostępnych tkanin:

  • tkaniny obrusowe,
  • tkaniny dekoracyjne, obiciowe
  • tkaniny zasłonowe i firanowe

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o wzornik tkanin.

biuro@flhfproduction.com

+48 575 326 23

Kontakt