Haft komputerowy

Haft komputerowy

Zapytanie o wycenę haftu

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Nakład

  Twoje zapytanie

  Załącz pliki graficzne

  Zamów personalizowany produkt tekstylny z haftem firmowym lub personalizowanym, metką z logo, hasłem reklamowym czy nazwiskiem. Otrzymasz je estetycznie zapakowany, gotowy do wręczenia jako upominek.

  Tekstylia z logo firmy to doskonały pomysł na prezent dla gości hotelowych, klientów twojej firmy, pracowników. Gadżety tekstylne z haftem czy nadrukiem są nieodzownym elementem targów i eventów handlowych, to także świetna wizytówka i reklama twojej marki.

  Oferujemy branding produktów:

  • haft komputerowy – haft tradycyjny oraz haft 3D
  • metki żakardowe, skórzane, sublimacyjne
  • metki drukowane na satynie lub nylonie,
  • ozdobne wstążki i wstążki z logo,
  • hangtagi, etykiety, naklejki
  • bogatą kolorystykę nici oraz nici metalizowane

   

  Oferujemy profesjonalne zdobienie wyrobów tekstylnych dzięki czemu wzbogacą Państwo swoją ofertę o  personalizowane produktu. Polecamy również obrusy i serwety haftowane, które za sprawą wyjątkowego zdobienia zaliczają się do kategorii tekstyliów ekskluzywnych. Wykorzystywana technologia haftu komputerowego gwarantuje nieograniczone możliwości w zakresie wzornictwa. Szczególnie polecamy nasze ręczniki z haftem, koce z haftem, szlafroki z haftem. 

  Każdy logotyp, napis czy znak wprowadzamy do programu sterującego konkretną maszyną hafciarską. Czynność tą określa się jako przygotowanie projektu haftu, który oferujemy naszych stałym Klientom bezpłatnie. Projekt jest przechowywany w naszej bazie i może być wykorzystywany wiele razy. Co ważne, przed każdą realizacją, zawsze wykonujemy próbny haft i przesyłamy go do akceptacji Klienta.

  Koszt haftu uzależniony jest od kilku elementów; jak wymiar haftu, stopień skomplikowania, ilość zastosowanych ściegów, nakład oraz ilości zastosowanych kolorów nici. W celu przygotowania bezpłatnej wyceny haftu zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny.