Koce z haftem

Koce z haftem

Haft na kocach

Haft komputerowy na tekstyliach to bardzo popularna metoda promocji marki i produktu. Ekspozycja logo firmy na przedmiocie codziennego użytku jak koc czy ręcznik, daje gwarancje stałego przekazu reklamowego.

Jesteśmy producentem koców z haftem na indywidualne zamówienie. Od wielu lat realizujemy najbardziej unikatowe projekty a nasze koce z haftem biorą udział w licznych akcjach reklamowych, służąc jako nagrody, prezenty dla klientów i pracowników firm. Nasze doświadczenie i zgrany zespół  sprawia, że szybko i sprawnie wykonujemy każde zamówienie.

Oferujemy koce polskiej produkcji, które w składzie posiadają bawełnę a także koce wykonane z poliestru lub koce polarowe. Wszystkie są wykonane z tkanin, które są bardzo miłe w dotyku, a przy tym bardzo ciepłe co zostało docenione przez naszych Klientów.

Z naszej oferty produkcji koców z haftem korzystają:

  • Hurtownicy, sklepy internetowe (w tym sprzedawcy market place) i stacjonarne  – dla klienta hurtowego i e-commerce produkujemy koce z haftem personalizowanym (haftujemy: imię, napis, grafikę) dedykowane klientowi detalicznemu, który szuka unikalnego prezentu.
  • B2B (firmy i instytucje) – nasz koc z wyhaftowanym logo firmy sprawdza się jako prezent powitalny dla nowego pracownika lub gadżet reklamowy, upominek dla stałego klienta.
  • Agencje reklamowe i firmy eventowe – koc z haftem (logo, znak graficzny, nazwa wydarzenia) bierze udział w akcjach reklamowych lub jako element dekoracji czy upominek podczas konferencji czy targów.
  • Branża Horeca, Beauty&SPA – miękki i ciepły koc z haftem otula gości hotelowegi SPA oraz klientów salonów Beauty podczas zabiegów kosmetycznych.

Haft na kocach na zamówienie

Haft na kocach najczęściej prezentuje estetycznie odwzorowany logotyp lub znak graficzny firmy. Koce z logo to oryginalny i przyciągający uwagę sposób promowania wizerunku firmy. Do produkcji tekstyliów reklamowych z haftem wykorzystujemy tylko wysokiej jakości, certyfikowane tkaniny i wytrzymałe nici.
Koce jakie wybieramy do haftu cechują się:

• miękkość i dostępność w gramaturze od 250 GSM do 450 GSM,
wysoka jakość wykonania oraz łatwość pielęgnacji,
• funkcjonalność gdyż są idealne w chłodne wieczory oraz jako element dekoracyjny,
dostępne w wielu rozmiarach: 70x150cm, 150x200cm, 160x210cm, 200x220cm oraz 220x240cm
bogata kolorystyka,
• posiadamy koce importowane (poliester i akryl) i koce polskiej produkcji (bawełna i poliester).

Oferujemy koce o wysokich walorach użytkowych i estetycznych, które służą obdarowanych przez wiele lat. Z uwagi na wysoką dostępność koców i doświadczony zespół, produkcję koca z haftem realizujemy w krótkich terminach.

Koszt haftu na kocu uzależniony jest od kilku elementów; jak wymiar haftu, stopień skomplikowania haftu, ilość zastosowanych ściegów, nakład czy ilości zastosowanych kolorów nici.
Co ważne, przed każdą realizacją, zawsze wykonujemy próbny haft w postaci prototypu koca z haftem i przesyłamy go do Państwa akceptacji. W celu przygotowania bezpłatnej wyceny haftu zapraszamy do skorzystania z formularza Wycena – FLHF Production

Dzięki własnej hafciarni i profesjonalnemu zespołowi zapewniamy wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie, a także indywidualne podejście do każdego zamówienia. Ofertę uzupełniamy również o następujące usługi dodatkowe:

  • Metka z logo firmy – możliwość wymiany metki producenta na metkę wg projektu – cena do ustalenia.
  • Etykieta lub hangtag z logo firmy – możliwość zastosowania etykiet lub hangtagów wg projektu firmy – cena do ustalenia.
  • Możliwość zastosowania haftu 3D i metalizowanych nici.
  • Pakowanie ozdobne: wstążka ozdobna lub wstążka z logo firmy.

Podczas współpracy z nami, wspólnie stworzymy koce reklamowe i produkty personalizowane, które idealnie sprawdzą się jako produkty reklamowe, prezenty i produkty personalizowane. Zapraszamy do współpracy.