Ręczniki z haftem

Ręczniki z haftem

Haft na ręcznikach

Dostrzegając stale rosnącą potrzebę ekspozycji logotypu firmy, oferujemy spersonalizowane haftowanie ręczników w hurtowych cenach. Haft personalizowany to taki rodzaj haftu, który powstaje na indywidualne zamówienie Klienta.

Ręczniki z logo na jakich haftujemy wyróżnia:

  • wysoka jakość i szeroki wybór kolorów,
  • duża dostępność magazynowa i możliwość realizacji zamówień w krótkim czasie,
  • wysoko jakość i chłonność  – w ofercie ręczniki o gramaturze 450, 500, 550 GSM,
  • szeroki wybór ręczników: ręczniki z certyfikowanej bawełny, ręczniki bambusowe oraz szybkoschnące ręczniki z mikrofibry,
  • duży wybór rozmiarów począwszy od ręczników 30×50, 50×90, 50×100 aż po rozmiary 70×140 oraz 100×150.
  • ręczniki dedykowane dla hoteli o wyższej gramaturze, jakości i wyjątkowej bieli.

Oferowane hafty na ręcznikach wyszywane są z najwyższej jakości nici hafciarskich, które są wytrzymałe i odporne na spieranie. Jakość nici potwierdzona jest certyfikatem Oko-Tex Standard 100. Kolor nici dobieramy tak by najwierniej odwzorowywał kolory logotypu. Istnieje też możliwość zamówienia nici wg przesłanego koloru PANTONE.

Ręczniki reklamowe

Podmiotom (firmom, agencjom reklamowym, instytucjom), które poszukują tekstyliów z logotypem, oferujemy nasze wyjątkowe ręczniki reklamowe z haftem personalizowanym. Ten rodzaj znakowania wykonujemy najczęściej na kocach, szlafrokach i ręcznikach, ponieważ są to produkty codziennego użytku gwarantujące trwały przekaz reklamowy wśród bardzo szerokiej grupy odbiorców.

Ręcznik z logo

Ręczniki reklamowe z logo, jak i pozostałe tekstylia reklamowe produkowane przez FLHF Production, sprawdzają się idealnie we wszelkich akcjach promocyjnych lub jako prezenty dla kontrahentów czy stałych klientów. Na ręczniku reklamowym możemy wyhaftować logo, napis lub znak graficzny z możliwością pełnego odwzorowania, dzięki temu osiągamy wysokie walory estetyczne gotowego produktu. Ponadto ręcznik z haftem na zamówienie to świetny powitalny prezent dla nowego pracownika firmy. Haft dopasowany do okazji lub zainteresowań sprawi, że obdarowany dostanie unikatowy, praktyczny prezent.

Ręczniki personalizowane dla sklepów internetowych i stacjonarnych

Ręcznik z haftem jako produkt personalizowany to chętnie wybierany przez Klientów indywidualnych produkt na prezenty. Widzimy wzrost świadomości konsumenta i wyraźną potrzebę zakupu unikatowych i dopasowanych produktów. Dlatego naszą ofertę produkcji ręczników z haftem kierujemy do sklepów internetowych i stacjonarnych, które chcą wzbogacić swoją ofertę o nowe unikatowe produktu.

Podczas współpracy z nami, wspólnie stworzymy ręczniki reklamowe i produkty personalizowane, które idealnie sprawdzą się jako prezenty. Oferujemy produkty o wysokich walorach użytkowych i estetycznych w hurtowych cenach a detalicznych ilościach. Dzięki własnej hafciarni i profesjonalnemu zespołowi zapewniamy wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie, a także indywidualne podejście do każdego zamówienia. Ofertę uzupełniamy również o następujące usługi dodatkowe:

  • Metka z logo firmy – możliwość wymiany metki producenta na metkę wg projektu – cena do ustalenia
  • Etykieta lub hangtag z logo firmy – możliwość zastosowania etykiet lub hangtagów wg projektu firmy – cena do ustalenia
  • Możliwość zastosowania haftu 3D i metalizowanych nici
  • Pakowanie ozdobne: pakowanie zero waste (papier i sznurek), wstążka ozdobna, wstążka z logo firmy.

Ile kosztuje ręcznik z haftem

Koszt haftu uzależniony jest od kilku elementów; jak wymiar haftu, stopień skomplikowania, ilość zastosowanych ściegów, nakład oraz ilości zastosowanych kolorów nici. Co ważne, przed każdą realizacją, zawsze wykonujemy próbny haft w postaci prototypu produktu i przesyłamy go do Państwa akceptacji. W celu przygotowania bezpłatnej wyceny haftu zapraszamy do skorzystania z formularza Wycena – FLHF Production

Kontakt