Projektowanie wzorów

Projektowanie wzorów

Projektowanie tkanin

Pracując wiele lat w branży tekstylnej jesteśmy świadomi jak dynamicznie zmieniają się potrzeby i oczekiwania naszych i Państwa klientów. Stale obserwujemy zmieniające się trendy wnętrzarskie, śledzimy nowości na rynku oraz uczestniczymy w międzynarodowych targach tekstylnych. Wszystko po to by móc zaoferować Państwu to co najmodniejsze w danym sezonie.

Na potrzeby własne jak i w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów powstał Zespół projektantów i grafików FLHF Production, którzy pomogą Państwu stworzyć unikatowy wzór lub całą kolekcję pięknych tekstyliów. Wspólnie możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Obecnie proponujemy Państwu projektowanie:

  • tkanin obrusowych,
  • tkanin dekoracyjnych,
  • tkanin pościelowych,
  • tkanin zasłonowych.

Cały proces projektowania realizujemy w pełnym porozumieniu z Klientem i po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji oraz odpowiednich materiałów, rozpoczynamy pracę nad projektem.

Zakres współpracy ustalamy indywidualnie. Zawsze wraz z Klientem pracujemy nad stworzeniem wzoru najbardziej satysfakcjonującego pod względem aktualnych trendów i jakości. Zadbamy o to, by proces kreacji unikatowego wzoru, doboru odpowiednich tkanin, kolorystyki i wzorów był dla naszych Klientów przyjemnością. Nasi projektanci są do Państwa dyspozycji.

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej nt. projektowania unikatowych wzorów

biuro@flhfproduction.com
+48 575 326 252